סרטון סיכום השליחות של עדי שחם, שליחתנו באינדיאנפוליס, ארצות הברית

היום, במקום הרבה מילים אנחנו מביאים את סרטון סיום השליחות של עדי שחם, שליחה קהילתית באינדיאנפוליס, אינדיאנה בארצות הברית. הנה כמה מילות פתיחה של עדי לסרטון -

בכל רחבי העולם, על פני תרבויות, דתות ועמים שונים, אנשים משתוקקים להשתייך למשהו. המשימה הגדולה שלי, בעינייי, כשליחה של הסוכנות היהודית היא להעניק לעם היהודי את ההזדמנות ל"השתייך", להרגיש חלק ממשהו גדול יותר. אני  מאמינה שקשרים אישיים וחיבורים בין פנים, שמות וסיפורים הם אשר יוצרים את תחושת השייכות והם אשר מקדמים את המעורבות הקהילתית. לאורך כל המסע שלי כשליחה בחרתי ליצור בעבור הקהילה היהודית באינדיאנפוליס הזדמנויות לחזק את החיבור לישראל וליצור קשריים אישיים חוצי גבולות ותרבויות. יצרתי את הסרטון על מנת לחלוק איתכם את ההזדמנויות אשר הענקנו השנה לתלמידים, סטודנטים, משפחות, אמנים ואנשים שונים מהקהילה, להרגיש את השייכות הגדולה אשר מעניקה משמעות  לזהות שלנו כחלק מהעם היהודי באשר הוא. 

 • תגובות
20
 1. 15 ביולי 2012 at 19:08נעה - השב

  מדהים! איך מצטרפים? סתם,אפשר גם מתחת לגיל 21?

  Cancel
 2. 18 באוגוסט 2012 at 23:21אליעד אליהו - השב

  כרכז מחלקת החינוך של שותפות הגליל המערבי, איזור השותפות של קהילת אינדיאנפוליס, אני נרגש ומברך כל פעם מחדש את היקף העשייה של עדי במהלך שנה אחת. היה לנו העונג לעבוד איתה ולהגשים חלומות ישראליים למען הקהילה היהודית המיוחדת והמדהימה באינדיאנפוליס. דרך צלחה בהמשך דרכך, בטוח שתמשיכי לעשות חיל! אליעד אליהו, שותפות הגליל המערבי, הסוכנות היהודית לישראל.

  Cancel
כתבו תגובה

כתבו תגובה

Reply to: