"הם מסתכלים עלייך בהערצה שכזו ואתה לא מבין כל כך למה"

"רבים מהסטודנטים לא היו אף פעם בישראל ואפילו ישנם כאלו שלא הוציאו דרכון כי מעולם לא יצאו מארה"ב בכלל!... הם מסתכלים עלייך בהערצה שכזו ואתה לא מבין כל כך למה. אין חוויה עוצמתית מאשר הנסיון האישי, ומאשר לראות בעיניים שלך דברים שסיפרו לך עליהם"- דניאל פיאקובסקי

להגשת מועמדות לשליחות הארוכה לחץ כאן

דניאל פיאקובסקי

#מגלים_שליחות

דניאל פיאקובסקי, בוגר תגלית ושליח בסיליקון וואלי, מספר לנו על 5 דברים שגילה בתגלית ושעוזרים לו היום בשליחות:

1. במהלך הלימודים באוניברסיטה הפתוחה, נפלה בחלקי הזכות ללוות שתי קבוצות של תגלית, מעיינות ו-OU (קבוצה לבעלי צרכים מיוחדים).

2. בתור ישראלי שמצטרף לקבוצה של מטיילים אמריקאים, הקרח נשבר ברגע שאתה נכנס לאוטובוס. המטיילים מוכנים עם שאלות שונות בנוגע לחיים שלי בתור ישראלי, איך זה להיות סטודנט כאן וכמובן, איך היה השירות הצבאי שלך. כשהגעתי לשליחות בקמפוס הבנתי מאיפה מגיע הסקרנות הזו.

3. רבים מהסטודנטים לא היו אף פעם בישראל ואפילו ישנם כאלו שלא הוציאו דרכון כי מעולם לא יצאו מארה"ב בכלל! הם נמשכים מאוד לסיפורים אישיים וחוויות שונות. הם מסתכלים עלייך בהערצה שכזו ואתה לא מבין כל כך למה. אין חוויה עוצמתית מאשר הניסיון האישי, ומאשר לראות בעיניים שלך דברים שהם סיפרו לך עליהם.

4. בתור שליח של הסוכנות, הצבתי לי מטרה ברורה והיא - לשלוח כמה שיותר סטודנטים מתחומי עניין שונים בכמה שיותר דרכים לישראל כדי שיחוו את המדינה המדהימה שלנו.

5. כיום, הכלי החינוכי החשוב ביותר הוא החוויה כי עם הניסיון האישי שלך במקום מסוים, הוא לא משהו שניתן להתווכח או לערער עליו. ללא ספק ניתן לומר שתגלית מהווה כלי חינוכי מהחשובים ביותר כיום עבור הסטודנטים ברחבי העולם.

דניאל פיאסקובסקי, בן 29 , שליח קמפוסים בסיליקון וואלי, קליפורניה

  • תגובות
כתבו תגובה

כתבו תגובה

Reply to: